אודותינו

אנחנו מצוינים בכלים לא מאוישים

ערכות אוויריות בלתי מאוישות/אוטונומיות (UAS) ישנו את צורת החיים שלנו. מיישומי בטיחות ציבוריים מצילי חיים ועד להפחתת עומסי תנועה, טכנולוגיית UAS תהפוך למעצבת דרך החיים שלנו בדיוק כמו האינטרנט ו- GPS.

TEXAS UASWERX נוסדה בשנת 2016, כתאגיד ללא כוונת רווח 501c(6) שבסיסו בדאלאס, טקסס. התאגיד מספק תמיכה והדרכה לתעשייה וכן מציע את מומחיותו בתחומים של הנדסת מערכות, תעבורה אווירית עירונית (UAM) והאינטרנט של הדברים (IoT).

החברה מפעילה את המרכז היחיד המוקדש לתעבורה אווירית עירונית במדינה במתקן המחקר UAS ובזירת הניסויים שנמצאים ב-Mineral Wells שבטקסס, ארה”ב, והיא נמצאת בחזית לשילוב בטוח של מערכות אוטונומיות בכל הגדלים במערכת המרחב האווירי הלאומי.

כחברת מחקר ואינטגרציה יישומית ללא מטרות רווח, אנו אחראים רק לשותפים שלנו ולא לבעלי מניות. כחברה כזאת, אנו מעולם לא חותכים פינות כדי להגדיל את הרווחיות וכך אנו יכולים להתמקד במתן שירות ותוצאות מעולות עבור השותפים והלקוחות שלנו.

אנחנו מצוינים בכלים לא מאוישים

בשיתוף עם אוניברסיטת טקסס בדאלאס, Lone Star UAS ותאגיד MITER, ‏TEXAS UASWERX מציבים את Texas כמקום העיקרי להכשרה, שירותים ואינטגרציה של ה- UAS.

שילוב UAS, לא הפרדה

מערכות אוויריות לא מאוישות מייצגות את האבולוציה הבאה בתעשיית התעופה והחלל. מכיוון שכלי טיס בלתי מאוישים שכאלה צריכים להיות מופעלים באותן רמות של מקצועיות ואוויריות כמו מטוסים מאוישים.

המשימה שלנו היא להחדיר לציבור את אותן רמות אמון וציפיות למיומנות בכלי טיס בלתי מאוישים, כמו אלו שיש להם לגבי כלי תעופה מאוישים.

כיוון שכך, TEXAS UASWERX היא מפעיל מוסמך בהתאם ל-Part 135 ו- Part 141 של ה-FAA ונמצאת בחזית היישום של פעולות UAS משולבות וסטנדרטיות במרחב האווירי הלאומי.